Przejdź do treści

Pozyskiwanie dofinansowania na projekty kulturalne, edukacyjne i społeczne | Webinarium 1: Od koncepcji do projektu

199  +VAT

Termin: 16.10.2023

Szkolenie online

Przyjrzymy się temu, jak właściwie określić punkt wyjścia we wniosku o dofinansowanie, czyli jak zdiagnozować potrzeby grupy, do której adresujemy swoje działania. Porozmawiamy także o tym, jak dopasować projekt do programu dotacyjnego i dlaczego lepiej zaczynać od koncepcji a nie od regulaminu.

Jak sięgać po zewnętrzne środki finansowe na działania lub rozwój organizacji? Gdzie i jak szukać informacji? Jak właściwie przygotować wniosek o dofinansowanie?

Jeśli zadajesz sobie te pytania, to ten cykl webinariów jest właśnie dla Ciebie. W czasie pięciu spotkań pokażemy, jak napisać wniosek, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie grantu. Webinaria adresowane są do osób zaczynających pracę z wnioskami lub mających za sobą pierwsze doświadczenia, ale chcących usystematyzować lub pogłębić wiedzę o przygotowaniu wniosków.

Webinarium 1: Od koncepcji do projektu
16 października 2023

„Bez problemu nie ma projektu”. W czasie tego webinaru przyjrzymy się temu, jak właściwie określić punkt wyjścia we wniosku o dofinansowanie, czyli jak zdiagnozować potrzeby grupy, do której adresujemy swoje działania. Porozmawiamy także o tym, jak dopasować projekt do programu dotacyjnego i dlaczego lepiej zaczynać od koncepcji a nie od regulaminu.

Zapisz się już dziś!

Wszystkie webinary z serii:
0. Od czego zacząć? /bezpłatny webinar/ – zobacz
1. Od koncepcji do projektu /tu jesteś/
2. Czytanie regulaminu: na co zwracać uwagę? /199 + VAT/ – zobacz
3. Cele, rezultaty wskaźniki /199 + VAT/ – zobacz
4. Harmonogram i budżet /199 + VAT/ – zobacz

Chcesz wziąć udział we wszystkich webinarach? W pakiecie taniej! – zobacz

Prowadząca

Małgorzata Mostek

Koordynatorka projektów kulturalnych, kulturoznawczyni, praktyczka. W latach 2010-2015 współpracowniczka Instytutu Adama Mickiewicza odpowiedzialna za produkcję blisko 100 projektów teatralnych oraz promocyjnych za granicą, w latach 2014-2018 wicedyrektorka ds. administracyjnych i finansowych w teatrach: w Kaliszu, Bielsku-Białej oraz Żydowskim w Warszawie. Pracowała jako specjalistka ds. pozyskiwania funduszy w Teatrze Ateneum oraz jako koordynatorka ds. finansowych w projektach finansowanych z UE w Teatrze Powszechnym. Prowadzi konsultacje z przygotowania wniosków o granty, opracowania strategii organizacji oraz zarządzania projektami. Jest tutorką w programie wzmacniania pracowników i pracowniczek warszawskich domów kultury prowadzonym przez Staromiejski Domu Kultury, wykłada w IBL PAN na studiach podyplomowych „Zarządzanie kulturą”. Jest założycielką inicjatywy ekoinstytucja.pl na rzecz zielonej transformacji w sektorze kultury.

Program

„Bez problemu nie ma projektu.” W czasie tego webinaru przyjrzymy się temu, jak właściwie określić punkt wyjścia we wniosku o dofinansownie, czyli jak zdiagnozować potrzeby grupy, do której adresujemy swoje działania. Porozmawiamy także o tym, jak dopasować projekt do programu dotacyjnego i dlaczego lepiej zaczynać od koncepcji a nie od regulaminu.

Informacje organizacyjne

Termin szkolenia: 16 października 2023 r., w godzinach: 10.00-11:30.

Cena: Cena udziału 1 osoby w szkoleniu wynosi 199 zł netto (+ VAT).

W cenie szkolenia zapewniamy:
– zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w formie elektronicznej

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest:
1. przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: neoakademia@neoakademia.pl
2. uzyskanie od Organizatora potwierdzenia rezerwacji udziału w szkoleniu
3. uiszczenia przedpłaty za udział w szkoleniu w terminie do dnia 13.10.2023 r

Przedpłaty, obejmującej 100 % ceny udziału w szkoleniu, należy dokonać na konto:
NeoAkademia Sp. z o.o., ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa
mBank S.A. 56 1140 2004 0000 3902 7904 9193
Tytułem: udział (ilość osób) w szkoleniu w dn. 16 października 2023 r.

Na Państwa życzenie prześlemy proformę na kwotę przedpłaty (w razie potrzeby prosimy o taką informację wraz z przesłaniem formularza zgłoszeniowego).

W przypadku braku możliwości uiszczenia przedpłaty bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego podejścia w zakresie rozliczeń finansowych.