Przejdź do treści

Pozyskiwanie dofinansowania na projekty kulturalne, edukacyjne i społeczne | Webinarium 2: Czytanie regulaminu

199  +VAT

Termin: 23.10.2023

Szkolenie online

W jaki sposób czytać regulaminy dotacyjne, żeby na późniejszych etapach nie popełnić błędów formalnych? Omówimy wytyczne oraz wnioski wzorcowe z kilku przykładowych programów. W czasie spotkania poruszymy także kwestię, w jaki sposób na podstawie informacji z regulaminu przygotować dobry opis syntetyczny projektu.

Jak sięgać po zewnętrzne środki finansowe na działania lub rozwój organizacji? Gdzie i jak szukać informacji? Jak właściwie przygotować wniosek o dofinansowanie?

Jeśli zadajesz sobie te pytania, to ten cykl webinariów jest właśnie dla Ciebie. W czasie pięciu spotkań pokażemy, jak napisać wniosek, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie grantu. Webinaria adresowane są do osób zaczynających pracę z wnioskami lub mających za sobą pierwsze doświadczenia, ale chcących usystematyzować lub pogłębić wiedzę o przygotowaniu wniosków.

Webinarium 2: Czytanie regulaminu
23 października 2023

Webinar będzie dotyczył tego, w jaki sposób czytać regulaminy dotacyjne, żeby na późniejszych etapach nie popełnić błędów formalnych. Omówimy wytyczne oraz wnioski wzorcowe z kilku przykładowych programów. W czasie spotkania poruszymy także kwestię, w jaki sposób na podstawie informacji z regulaminu przygotować dobry opis syntetyczny projektu.

Zapisz się już dziś!

Wszystkie webinary z serii:
0. Od czego zacząć? /bezpłatny webinar/ – zobacz
1. Od koncepcji do projektu /199 + VAT/ – zobacz
2. Czytanie regulaminu: na co zwracać uwagę? /tu jesteś/
3. Cele, rezultaty wskaźniki /199 + VAT/ – zobacz
4. Harmonogram i budżet /199 + VAT/ – zobacz

Chcesz wziąć udział we wszystkich webinarach? W pakiecie taniej! – zobacz

Prowadząca

Małgorzata Mostek

Koordynatorka projektów kulturalnych, kulturoznawczyni, praktyczka. W latach 2010-2015 współpracowniczka Instytutu Adama Mickiewicza odpowiedzialna za produkcję blisko 100 projektów teatralnych oraz promocyjnych za granicą, w latach 2014-2018 wicedyrektorka ds. administracyjnych i finansowych w teatrach: w Kaliszu, Bielsku-Białej oraz Żydowskim w Warszawie. Pracowała jako specjalistka ds. pozyskiwania funduszy w Teatrze Ateneum oraz jako koordynatorka ds. finansowych w projektach finansowanych z UE w Teatrze Powszechnym. Prowadzi konsultacje z przygotowania wniosków o granty, opracowania strategii organizacji oraz zarządzania projektami. Jest tutorką w programie wzmacniania pracowników i pracowniczek warszawskich domów kultury prowadzonym przez Staromiejski Domu Kultury, wykłada w IBL PAN na studiach podyplomowych „Zarządzanie kulturą”. Jest założycielką inicjatywy ekoinstytucja.pl na rzecz zielonej transformacji w sektorze kultury.

Program

Webinar będzie dotyczył tego, w jaki sposób czytać regulaminy dotacyjne, żeby na późniejszych etapach nie popełnić błędów formalnych. Omówimy wytyczne oraz wnioski wzorcowe z kilku przykładowych programów. W czasie spotkania poruszymy także kwestię, w jaki sposób na podstawie informacji z regulaminu przygotować dobry opis syntetyczny projektu.

Informacje organizacyjne

Termin szkolenia: 23 października 2023 r., w godzinach: 10.00-11:30.

Cena: Cena udziału 1 osoby w szkoleniu wynosi 199 zł netto (+ VAT).

W cenie szkolenia zapewniamy:
– zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w formie elektronicznej

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest:
1. przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: neoakademia@neoakademia.pl
2. uzyskanie od Organizatora potwierdzenia rezerwacji udziału w szkoleniu
3. uiszczenia przedpłaty za udział w szkoleniu w terminie do dnia 20.10.2023 r

Przedpłaty, obejmującej 100 % ceny udziału w szkoleniu, należy dokonać na konto:
NeoAkademia Sp. z o.o., ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa
mBank S.A. 56 1140 2004 0000 3902 7904 9193
Tytułem: udział (ilość osób) w szkoleniu w dn. 23 października 2023 r.

Na Państwa życzenie prześlemy proformę na kwotę przedpłaty (w razie potrzeby prosimy o taką informację wraz z przesłaniem formularza zgłoszeniowego).

W przypadku braku możliwości uiszczenia przedpłaty bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego podejścia w zakresie rozliczeń finansowych.