Przejdź do treści

Kursy walut a korekty po SLIM VAT 3

149  +VAT

Termin: 6.10.2023

Webinarium

Praktyczny webinar wyjaśniający nowe przepisy związane z kursami walut stosowanymi w zakresie faktur korygujących, skierowany do osób na bieżąco zaangażowanych w przeliczanie i raportowanie faktur korygujących.

Praktyczny webinar przybliżający nowe przepisy związane z kursami walut stosowanymi w zakresie faktur korygujących, skierowany do osób na bieżąco zaangażowanych w przeliczanie i raportowanie faktur korygujących.

Prowadzący

Jakub Jaros

Prawnik, Dyrektor w ATNEO Doradztwo Cło Podatki Prawo – kancelarii wyróżnionej w prestiżowym rankingu firm doradztwa podatkowego – World Tax ITR (International Tax Review) oraz Dyrektor w Centrum Klasyfikacji Towarów i Usług. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obszarze podatku VAT, a zwłaszcza zagadnień związanych ze stosowaniem prawidłowych stawek VAT oraz klasyfikacją towarów i usług. Doświadczenie zdobywał m.in. w jednej z firm tzw. wielkiej czwórki, obsługując jedną z największych sieci franczyzowych w Polsce w zakresie stawek VAT. Zaangażowany w wiele postępowań przed organami podatkowymi i statystycznymi oraz sądami administracyjnymi. W codziennej praktyce udziela bieżącego wsparcia w powyższych obszarach. Autor i współautor licznych publikacji dotyczących stawek VAT.

Robert Karpiński

Prawnik, konsultant w Atneo, specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku od towarów i usług, brał udział w licznych projektach związanych z opodatkowaniem transakcji w handlu międzynarodowym.

Program

1. Nowe przepisy w zakresie kursów walut dla faktur korygujących
2. Wyjątki od zasady:
– import
– zbiorcze faktury korygujące
– kursy stosowane dla celów CIT/PIT
– krajowe odwrotne obciążenie
3. Dotychczasowa praktyka a nowe regulacje

Informacje organizacyjne

Termin szkolenia: 6 października 2023 r., w godzinach: 10.00-11.00.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formule online, za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Zaproszenia zawierające link do udziału w szkoleniu zostaną wysłane na wskazane w formularzu zgłoszeniowym adresy mailowe uczestników

Cena: Cena udziału 1 osoby w szkoleniu wynosi 129 zł netto (+ VAT).

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest:

– przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: neoakademia@neoakademia.pl

– uzyskanie od Organizatora potwierdzenia rezerwacji udziału w szkoleniu

– uiszczenia przedpłaty za udział w szkoleniu w terminie do dnia 1.10.2023 r.

Przedpłaty, obejmującej 100 % ceny udziału w szkoleniu, należy dokonać na konto:

NeoAkademia Sp. z o.o., ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa
mBank S.A. 56 1140 2004 0000 3902 7904 9193 tytułem: udział (ilość osób) w szkoleniu w dn. 6.10.2023 r.

Na Państwa życzenie prześlemy proformę na kwotę przedpłaty (w razie potrzeby prosimy o taką informację wraz z przesłaniem formularza zgłoszeniowego).

W przypadku braku możliwości uiszczenia przedpłaty bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego podejścia w zakresie rozliczeń finansowych.