Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • PUESC. Praktyczny przewodnik

  349  +VAT

  Termin: 18.04.2023

  Webinar

  Praktyczny webinar, dzięki któremu uczestnicy nabędą pewności w poruszaniu się po platformie PUESC – nauczą się sprawnie rejestrować jako osoba fizyczna i zarządzać kontem w systemie oraz poznają wszystkie funkcje PUESC, unikając błędów, oszczędzając czas i pieniądze.

 • Kontrakty w handlu zagranicznym – podstawy i aspekty praktyczne

  249  +VAT

  Termin: 23.05.2024

  Webinar

  Na co zwracać uwagę przy zawieraniu kontraktów z kontrahentami zagranicznymi? Jakich klauzul unikać przy wyborze prawa właściwego? Jak sformułować klauzulę arbitrażową w kontrakcie? Webinar stanowi praktyczną pomoc dla osób zaangażowanych w formułowanie zapisów kontraktowych w handlu zagranicznym – zarówno w eksporcie, jak i w imporcie towarów oraz w obrocie wewnątrzunijnym.

 • Rachunkowość w pigułce I

  199  +VAT

  Termin: 6.06.2024

  Szkolenie on-line

  Pierwsze z cyklu trzech dwugodzinnych spotkań, których przedmiotem jest omówienie podstawowych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej w oparciu o regulacje prawne i jej praktyczne zastosowanie.

 • Rachunkowość w pigułce II

  199  +VAT

  Termin: 11.06.2024

  Szkolenie on-line

  Drugie z cyklu trzech dwugodzinnych spotkań, których przedmiotem jest omówienie podstawowych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej w oparciu o regulacje prawne i jej praktyczne zastosowanie.

 • Rachunkowość w pigułce III

  199  +VAT

  Termin: 18.06.2024

  Szkolenie on-line

  Trzecie z cyklu trzech dwugodzinnych spotkań, których przedmiotem jest omówienie podstawowych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej w oparciu o regulacje prawne i jej praktyczne zastosowanie.